Oldřich  Kerhart - Portrét

Olej na překližce, 85x75 cm, signováno vpravo dole O. Kerhart, rám.

o autorovi: 1895 - 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

16572. Portrét
Dražba ukončena:28.02.2018 19:03:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč