Oldřich Lasák - Dívka v krajině

Olej na kartonu, 34x23 cm, signováno vlevo dole Lasák 21, rám.

1884, Bělecký mlýn u Zdětína na Moravě
Žák pražské akademie (1905-1910; prof. Roubalík, Bukovac a H. Schwaigr). Malíř interiérů, genrů a zátiší na Hané a Valašsku. Později tvoří i podobizny ze života literárního a průmyslového (Jiří Wolker, Al. Mrštík,...). Vystavoval zejména na našem území.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2523. Dívka v krajině
Dražba ukončena:28.05.2015 21:39:01
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč