Olej na plátně. 40x95 cm. Signováno vpravo dole O. Břežanský 71. Olištováno.
o autorovi: 1929 - 1998 Studoval v Praze UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval malbě a textilní tvorbě.