Oldřich Břežanský - Král

Olej na plátně. 40x95 cm. Signováno vpravo dole O. Břežanský 71. Olištováno.

o autorovi: 1929 - 1998
Studoval v Praze UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval malbě a textilní tvorbě.

Oldřich Břežanský
302648. Král
Dražba ukončena:15.12.2019 20:16:36
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč