Oldřich Eichler - Dárek

Olej na plátne, 50x45 cm, značeno vlevo nahoře, rám.

1941, Byškovice u Prahy
Student Školy uměleckých řemesel v Turnově. Pozdějí žákem VŠUP v Praze (1959, prof. J. Nušla). V letech 1969-1971 byl malířem-grafikem ve výtvarném ateliéru Státního divadla v Brně.

Pozn.: Vzadu štítek z hodonínské galerie Kaplička.

3938. Dárek
Dražba ukončena:30.03.2016 19:26:38
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč