Oldřich Eichler - Portrét A.D.

Olej na plátně, 38x37 cm, signováno vlevo nahoře, rám.

1941, Byškovice u Prahy
Student Školy uměleckých řemesel v Turnově. Pozdějí žákem VŠUP v Praze (1959, prof. J. Nušla). V letech 1969-1971 byl malířem-grafikem ve výtvarném ateliéru Státního divadla v Brně.

Pozn.: Vzadu štítek z Díla.

1920. Portrét A.D.
Dražba ukončena:28.01.2015 21:46:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč

2 600 Kč 22.01.2015 15:32:30 623
2 500 Kč 30.12.2014 13:27:12 134