Oldřich Eichler - Reminiscence

Olej na plátně, 37x37 cm, značeno vlevo nahoře, rám.

1941, Byškovice u Prahy
Student Školy uměleckých řemesel v Turnově. Pozdějí žákem VŠUP v Praze (1959, prof. J. Nušla). V letech 1969-1971 byl malířem-grafikem ve výtvarném ateliéru Státního divadla v Brně.

3778. Reminiscence
Dražba ukončena:28.01.2016 19:58:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč