Oldřich Eichler - Dívka

Olej na plátně, 80x80 cm. Značeno vlevo nahoře. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signováno vzadu Eichler 1990

o autorovi: 18.7.1941-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 61 000 Kč.

35257. Dívka
Dražba ukončena:26.09.2019 19:08:13
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč