Oldřich Eichler - Naděje

Olej na plátně, 40x40 cm. Značeno vlevo nahoře. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 18.7.1941-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 61 000 Kč.

303779. Naděje
Dražba ukončena:25.02.2020 20:11:12
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč