Oldřich Eichler - První letošní

Olej na plátně, 39x36 cm. Značeno vlevo nahoře, signováno vzadu Eichler 83. Rám.

o autorovi: 18.7.1941-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 61 000 Kč.

25608. První letošní
Dražba ukončena:12.12.2018 18:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč