Oldřich Hlavsa - Zimní les

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole O. Hlavsa, rám.

1889, Německá Rybná - 1936, Praha
Žák AVU v Mnichově (1910-1913; prof. Halm a Herterich). Poté AVU v Praze (1914; prof. Ženíšek) a později znovu (1920-1923; prof. Hynais). Studijně vycestoval do Itálie a Paříže. Běhěm první světové války byl zajat v Rusku. Po návratu do vlasti roku 1920 tvoří množství krajin a genrů z Orlických hor.

3879. Zimní les
Dražba ukončena:28.01.2016 21:53:10
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč