Oldřich Hlavsa - Letní nálada u chalupy

Olej na plátně, 53x64 cm. Signováno vpravo dole O. Hlavsa. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889-1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

304769. Letní nálada u chalupy
Dražba ukončena:10.05.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč