Oldřich Hlavsa - Předjaří za vsí

Olej na plátně, 50x62 cm. Signováno vpravo dole Hlavsa. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889-1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

65022. Předjaří za vsí
Dražba ukončena:29.09.2021 22:39:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč