Oldřich Hlavsa - Schody do kostela

Olej na plátně, 79x43 cm. Signováno vlevo dole Hlavsa. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1889-1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

45480. Schody do kostela
Dražba ukončena:28.05.2020 22:16:06
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 200 Kč