Oldřich Hlavsa - Úvoz

Olej na kartonu, 23x23 cm. Signováno vlevo dole O. Hlavsa. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1889-1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

304223. Úvoz
Dražba ukončena:30.03.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč