Oldřich Koníček - Kostel

Olej na plátně, 27x35 cm, rám, signováno vlevo dole O. Koníček, rám.

1886 Kutná Hora, 1932 Žehuň
Žák prof. Ottenfelda na pražské AVU, 1912-13 pobyt v Paříži. Vyšel z impresionismu, později pod vlivem Matisse, Cézanna a Deraina. Pravidelně vystavoval s S.V.U. Mánes.

Pozn.: Rám přetřený.

6299. Kostel
Dražba ukončena:27.10.2016 22:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 22.10.2016 20:35:13 1592
1 000 Kč 19.10.2016 21:59:12 1368