Oldřich Koníček - Krajina

Olej na kartonu, 32x50 cm, signováno vlevo dole O. Koníček 21, rám, zaskleno.

1886, Kutná Hora - 1932, Žehuň
Žák prof. Ottenfelda na pražské AVU, 1912-13 pobyt v Paříži. Vyšel z impresionismu, později pod vlivem Matisse, Cézanna a Deraina. Pravidelně vystavoval s S.V.U. Mánes.

Pozn.: Vzadu přípis číslo katalogu 553 z pozůstalosti Old. Koníčka.

5483. Krajina
Dražba ukončena:28.09.2016 22:27:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:6 000 Kč