Oldřich Koníček - Alej

Olej na kartonu, 34x29 cm. Signováno vpravo dole Al. Koníček. Rám, sklo.

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč.

20436. Alej
Dražba ukončena:31.05.2018 18:43:09
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:6 000 Kč