Oldřich Koníček - Jezero v lese

Olej na kartonu, 50x68 cm. Signováno vpravo dole s věnováním Od Koníček 1926. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč.

40861. Jezero v lese
Dražba ukončena:26.02.2020 20:53:22
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:18 000 Kč