Oldřich Koníček - Kutná Hora

Olej na kartonu, 50x36 cm. Signováno vpravo dole O. Koníček 29. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč.

51899. Kutná Hora
Dražba ukončena:29.10.2020 20:52:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč