Oldřich Koníček - Na lavičce

Kresba. 52x37 cm. Signováno vlevo dole Ol. Koníček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč.

40080. Na lavičce
Dražba ukončena:30.01.2020 20:31:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 29.01.2020 13:25:18 6490