Oldřich Koníček - Rybník v Královské oboře

Olej na kartonu, 13x18 cm. Signováno vpravo dole O. Koníček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč.

68670. Rybník v Královské oboře
Dražba ukončena:24.11.2021 20:48:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč