Oldřich Koníček - Starý most

Olej na plátně, 54x63 cm. Signováno vlevo dole Ol. Koníček 27. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč.

51785. Starý most
Dražba ukončena:28.10.2020 22:49:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč