Oldřich Koníček - Žena šéfredaktora Prager Presse Laurina

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na plátně, 29x21 cm, monogramováno vlevo dole OK, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1886 - 1932
Narodil se v Kutné Hoře. Studoval na pražské AVU u prof. Ottenfelda. Pobýval v Paříži a Itálii. Ve své tvorbě byl inspirován impresionismem a fauvismem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč.

vydraženo
16851. Žena šéfredaktora Prager Presse Laurina
Dražba ukončena:01.03.2018 19:50:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 400 Kč limit (01.03.2018 19:45:52) 492
4 300 Kč 01.03.2018 19:45:53 2290
4 200 Kč limit (01.03.2018 19:43:57) 492
4 100 Kč 01.03.2018 19:43:58 2290
4 000 Kč limit (01.03.2018 19:39:49) 492
3 900 Kč 01.03.2018 19:39:50 2290
3 800 Kč limit (01.03.2018 19:35:36) 492
3 700 Kč 01.03.2018 19:35:37 2290
3 600 Kč limit (01.03.2018 19:31:19) 492
3 500 Kč 01.03.2018 19:31:20 2290
3 400 Kč limit (01.03.2018 13:25:24) 492
3 300 Kč 01.03.2018 13:25:25 2710
3 200 Kč limit (01.03.2018 13:25:19) 492
3 100 Kč 01.03.2018 13:25:20 2710
3 000 Kč limit (01.03.2018 13:25:14) 492
2 900 Kč 01.03.2018 13:25:15 2710
2 800 Kč limit (01.03.2018 13:25:11) 492
2 700 Kč 01.03.2018 13:25:12 2710
2 600 Kč limit (01.03.2018 13:25:08) 492
2 500 Kč 01.03.2018 13:25:09 2710
2 400 Kč limit (01.03.2018 13:25:03) 492
2 300 Kč 01.03.2018 13:25:04 2710
2 200 Kč limit (16.02.2018 14:15:14) 492
2 100 Kč 16.02.2018 14:15:15 55
2 000 Kč limit (10.02.2018 1:46:51) 492
1 900 Kč 10.02.2018 1:46:52 3361
1 800 Kč limit (10.02.2018 1:37:14) 492
1 700 Kč 10.02.2018 1:37:15 3361
1 600 Kč limit (10.02.2018 1:34:26) 492
1 500 Kč 10.02.2018 1:34:27 3361
1 400 Kč limit (10.02.2018 1:34:00) 492
1 300 Kč 10.02.2018 1:34:01 3361
1 200 Kč limit (10.02.2018 1:33:53) 492
1 100 Kč 10.02.2018 1:33:54 3361
1 000 Kč limit (05.02.2018 19:41:47) 492