Oldřich Kulhánek - Sisyfos

Lept, 16x10 cm, signováno dole uprostřed Oldřich Kulhánek, paspartováno, zaskleno.

1940, Praha

Pozn.: Pasparta poškozena.

3120. Sisyfos
Dražba ukončena:25.11.2015 20:09:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč