Oldřich Kulhánek

47887. Akcie

popis: Litografie, limitovaná edice 3/150. 17x10 cm. Signováno dole uprostřed Oldřich Kulhánek. Volný list.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč.

zbývá: 35 dnů, 5 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč