Oldřich Kulhánek - Akcie

Litografie, limitovaná edice 3/150. 17x10 cm. Signováno dole uprostřed Oldřich Kulhánek. Volný list.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

47887. Akcie
Dražba ukončena:16.09.2020 19:27:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč