Oldřich Kulhánek - Akt ženy

Litografie, 26x18 cm. Signováno dole uprostřed Oldřich Kulhánek 78. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Ex libris Petr Charypar

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

41635. Akt ženy
Dražba ukončena:11.03.2020 22:03:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 000 Kč