Oldřich Kulhánek - Antonín Dvořák

Litografie 37/50, 38x28 cm. Signováno vpravo dole tužkou Oldřich Kulhánek 1995. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

88989. Antonín Dvořák
Dražba ukončena:26.01.2023 22:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč