Oldřich Kulhánek - Apotheoza hudby

Litografie na ručním papíře 30/100, 53,5x37 cm. Signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 1995. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Dílo dostal majitel darem přímo od autora.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

39203. Apotheoza hudby
Dražba ukončena:15.01.2020 19:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč