Oldřich Kulhánek - Běžec

Litografie, 35x27 cm, signováno vpravo dole Kulhánek, volný list.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč

8827. Běžec
Dražba ukončena:29.03.2017 22:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč