Oldřich Kulhánek - Der Raum für Spiele

Nejdelší strana: 80 cm

Litografie, 3/50, 58x48 cm. Signováno tužkou vpravo dole O. Kulhánek 1980. Volný list.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

78175. Der Raum für Spiele
Dražba ukončena:15.06.2022 21:07:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč