Oldřich Kulhánek - Ex libris

Litografie, 17x11 cm, signováno dole uprostřed Kulhánek, volný list.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč

10835. Ex libris
Dražba ukončena:01.06.2017 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč