Oldřich Kulhánek - Ex-Libris

Litografie, 21x11 cm. Signováno Oldřich Kulhánek 88. Volný list.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

52239. Ex-Libris
Dražba ukončena:11.11.2020 20:06:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč