Oldřich Kulhánek

52239. Ex-Libris

popis: Litografie, 21x11 cm. Signováno Oldřich Kulhánek 88. Volný list.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč.

zbývá: 18 dnů, 17 hodin

konec dražby: 11.11.2020 19:45:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč