Oldřich Kulhánek - Hudební hostina

Lept 41/100, 24x17 cm. Signováno tužkou vpravo dole Oldřich Kulhánek. Datováno. Volný list.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

doporučujeme
153524. Hudební hostina
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:50:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 09.01.2026 22:46:11 15650