Oldřich Kulhánek

41571. Hudební hostina

popis: Litografie, 39x26 cm. Signováno dole uprostřed Oldřich Kulhánek 2010. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč.

dražba ukončena: 11.03.2020 20:59:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 4 000 Kč