Oldřich Kulhánek - Hundert mark

Litografie, 27x53 cm. Signováno vpravo dole tužkou Oldřich Kulhánek 1993. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta polita

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

55936. Hundert mark
Dražba ukončena:10.02.2021 22:54:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč