Oldřich Kulhánek - Interier No. 4 - Hand and Legs

Litografie, 62x47 cm. Signováno tužkou vpravo dole Oldřich Kulhánek 1980. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

96557. Interier No. 4 - Hand and Legs
Dražba ukončena:29.06.2023 20:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč