Oldřich Kulhánek - Kdo je kdo?

Litografie, 73x54 cm. Signováno tužkou Oldřich Kulhánek 1991, 66/100. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

152718. Kdo je kdo?
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč