Oldřich Kulhánek - K.H. Mácha - Máj

Litografie, 40x28 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Oldřich Kulhánek 1996. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

152634. K.H. Mácha - Máj
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:53:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč