Oldřich Kulhánek - Kooperativa

Litografie, 34x23 cm. Signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně pošpiněna. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč

50419. Kooperativa
Dražba ukončena:15.10.2020 20:01:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč