Oldřich Kulhánek - Marie Terezie

Litografie, 30x18 cm. Signováno tužkou vpravo dole Oldřich Kulhánek. Datováno. Volný list.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

153485. Marie Terezie
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč