Oldřich Kulhánek

306200. Muž s brýlemi

popis: Lept, 9x6 cm. Signováno dole uprostřed tužkou O. Kulhánek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč.

dražba ukončena: 23.09.2020 20:34:09

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč