Oldřich Kulhánek - Ruce

Litografie, 18x15 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Oldřich Kulhánek. Volný list.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

60481. Ruce
Dražba ukončena:17.06.2021 20:19:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč