Oldřich Kulhánek - Rudolf II.

Litografie 68/100, 21x14 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Oldřich Kulhánek 1997. Volný list.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

vydraženo top
88687. Rudolf II.
Dražba ukončena:22.01.2023 21:10:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč