Oldřich Kulhánek

307423. Schilling

popis: Litografie, 27x53 cm. Signováno vpravo dole tužkou Oldřich Kulhánek 1993. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč.

dražba ukončena: 26.01.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 15 000 Kč