Oldřich Kulhánek - Schoulená

Litografie, 18x10 cm. Signováno tužkou dole uprostřed O. Kulhánek. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

87112. Schoulená
Dražba ukončena:07.12.2022 23:25:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč