Oldřich Kulhánek - Stopy židovství

Litografie, 40x27 cm., Signováno tužkou dole uprostřed Oldřich Kulhánek 1997. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

152705. Stopy židovství
Zbývá:0 dnů, 17 hodin
Konec dražby:29.01.2026 23:04:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč