Oldřich Kulhánek - Studie rukou

Litografie, 67x50 cm. Signováno tužkou vpravo dole Oldřich Kulhánek 1997. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 92 cm

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

doporučujeme
152671. Studie rukou
Zbývá:0 dnů, 16 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:30:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:9 500 Kč