Oldřich Lasák

12144. Kout z mého ateliéru

popis: Olej na kartonu, 17x23 cm, signováno vpravo dole O. Lasák, nerámováno, paspartováno.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:26:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 29. 6. 2017 20:10:09 1855