Oldřich Oplt - Krajina pod sněhem

Olej na překližce, 11x25 cm, signováno vpravo dole Oplt 90, rám.

1919, Stružice u Lomnice nad Popelkou - 2001

3612. Krajina pod sněhem
Dražba ukončena:27.01.2016 20:53:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč