Oldřich Oplt - Kytička

Olej na překližce, 22x22 cm, signováno vlevo dole Oplt 92, rám.

1919, Stružice u Lomnice nad Popelkou - 2001

Pozn.: Rám poškozen.

6682. Kytička
Dražba ukončena:01.12.2016 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč